Новини технології /Програми /Hamster Kombat, як грати в хомяка і як вивести гроші?

Hamster Kombat, як грати в хомяка і як вивести гроші?

Humster Kombat - це унікальна мобільна гра-тапалка на базі месенджера Telegram, що поєднує у собі елементи стратегії та криптовалютних технологій. Вона налічує вже більше 100 мільйонів гравців і ґрунтується на концепції "play-to-earn", де граючи отримують винагороду у вигляді внутрішньої ігрової валюти (токенів), які надалі можна вивести на криптовалютний гаманець. Давайте докладніше розберемося, як це працює.

Початок гри в хомʼяка

Спочатку потрібно перейти в телеграм-бота і пройти просту реєстрацію, це можна зробити тут.

Після реєстрації ви отримуєте бонус у 5000 монет та статус хом'яка «Silver». Усього в грі 10 рівнів, що підвищуються при видобутку певної кількості токенів, починаючи від «Bronze» - 0 токенів, і закінчуючи «Lord» - 1 млрд токенів.

Вибір біржі для Hamster Kombat та прив'язка гаманця

Подальшою дією буде вибір біржі (у верхньому правому куті екрана). Це дозволяє гравцям легко переказувати свої криптовалютні заробітки на біржу для подальшої торгівлі або виведення коштів. Humster Kombat працює з такими біржами:

 • Binance
 • Bybit
 • OKX
 • HTX
 • Kucoin
 • Gate.io
 • MAXC
 • Bitget

Далі необхідно створити та підключити криптогаманець мережі TON, для подальшого виведення криптовалюти з телеграм-бота. У нижньому правому кутку натискаємо на Airdrop і підключаємо гаманець з наданого списку.

Як грати в хомʼяка і прокачувати його

Все, тепер можна грати, натискаєте на хом'яка і при кожному торканні заробляєте фіксовану кількість токенів, яка збільшується при переході на вищий рівень гри. Але основне завдання полягає в пасивному доході, він виражається параметром «Прибуток за годину» і автоматично нараховує Вам токени щосекунди. Творці бота роблять основну ставку саме на цей показник, так що робіть упор на його прокачування і тим самим заробляйте якомога більше монет на годину.

Картки

Прокачування «Прибуток за годину» здійснюється за допомогою карток, які знаходяться в категорії «Mine» та поділяються на 4 підкатегорії:

 • Markets
 • PR&Team
 • Legal
 • Specials

Кожна картка має свою ціну та підвищує параметр «Прибуток за годину», придбати їх можна за ті токени, які ви заробили у грі. Тут стратегія така: потрібно якомога вигідніше купувати картки і дивитися співвідношення ціна- прибуток на годину. Є також збиткові картки, їх прокачувати невигідно. При покупці кожної картки її рівень підвищується, а з ним підвищується її ціна та прибуток за годину, звертайте на це особливу увагу. Згодом з'являтимуться нові картки. Спочатку не всі картки доступні, тому що необхідно виконати деякі умови для їх відкриття.

Що дають реферали, де їх взяти?

Щоб почати грати в хомяка перейдіть за посиланням https://t.me/hamster_komBat_bot/start?startapp=kentId377475654. У грі є реферальна система, вона полягає в тому щоб запрошувати в гру друзів, вкладка «Friends». Просто надсилайте посилання своїм друзям. Це надасть Вам бонуси у вигляді додаткових токенів, а також доступ до дуже вигідних карток або карток для комбінацій.

Комбо картки та шифр Морзе

Щодня надається можливість зібрати комбо з трьох карток. Зібравши правильну комбінацію, ви отримуєте бонус 5000000 монет. Також щодня можна вводити секретну комбінацію шифру Морзе, що дасть бонус 1000000 монет. Для цього необхідно кілька разів торкнутися поля «Прибуток за тап», як тільки коло навколо хом'яка стане червоним, можна вводити секретну комбінацію.

Бонуси

Хом'як має багато бонусів, які приносять додаткові монети, основні з них знаходяться у вкладці «Earn». Там присутні завдання та щоденна нагорода при відвідуванні бота, нагорода щодня збільшується починаючи з 500 монет та закінчуючи 5000000 монет. Цикл триває 10 днів, а потім знову починається з 500 монет. Важливо забирати нагороду щодня і не пропускати, інакше лічильник днів скидається та починається все з початку. Якщо запросити друзів це дасть додаткові монети.

В даний момент гра, так само як і Near Wallet, знаходиться на етапі, де гравці заробляють монети, виконують завдання та покращують свого хом'яка. Це етап видобутку монет до виходу біржі. Згідно з планом розробників, лістинг монет на біржах заплановано у 2024 році, тому гравцям варто прискорити свої зусилля, щоб зібрати якнайбільше токенів до цього моменту.

Відгуки

Отправить сообщение
Чтобы оставить отзыв под своим именем авторизируйтесь или войдите через социальную сеть
 
 
Думка авторів може збігатися з думкою адміністраторів. Всі права захищені. При використанні матеріалу із сайту - обов'язково вказувати джерело інформації. Ми не несемо відповідальності за зміст надісланих статей.