Новини технології /Tech Cat /Свіжий огляд. Твіттер вже не Твіттер, ну і "Х" з ними

Свіжий огляд. Твіттер вже не Твіттер, ну і "Х" з ними

Доброго дня, друзі! Сьогодні я хочу поділитися з вами своїми враженнями від Twitter, який нещодавно зазнав значних змін. Ці зміни, без сумніву, вплинуть на те, як українці використовують цю платформу в майбутньому.

Не мало минуло часу з того моменту, коли Елончик купив чудову соціальну мережу "Твіттер" і перекував під своє бачення відпрацьований функціонал та перейменував на "Х", як на мене, звучить погано, так-так "Х". Але подивимося, чим це все закінчиться, хоча люди дуже люблять свій Твіттер, а це багато що означає!

Що ж змінилося?

Найбільш помітна зміна - це те, що Twitter тепер є платним. Користувачі, які бажають отримати доступ до всіх функцій, повинні платити щомісячну або річну підписку. Це, звичайно, викликало багато суперечок. Деякі люди вважають, що це несправедливо, адже Twitter раніше був безкоштовним. Інші ж вважають, що це fair price за те, щоб отримати доступ до більш якісного контенту та кращої підтримки користувачів.

Раніше Твіттер був чудовим, чесним, цікавим і заслуговував на чудову репутацію. Хтось заробляв гроші, хтось використовував як джерело інформації, хтось любив посміятися і спілкуватися, а тепер "Х" став жадібним, ненажерливим пітоном, який пропонує платити за більшість функцій, приміром, вам пропонують позбутися настирливої реклами, заплати і буде вам щастя, якщо вам подобається той чи інший автор, ти просто так не підпишешся, якщо він платний, тому плати.

"Х" задрачує цифровою тратою свого часу, з цим теж потрібно розібратися, а я не хочу витрачати час без вашого захисту мого існування.

Навіщо Twitter Україні?

Незважаючи на суперечки, я вважаю, що Twitter може стати цінним інструментом для українців. Ось чому:

  • Свобода слова: Twitter - існує думка, що це платформа, де люди можуть вільно висловлювати свої думки. Це особливо важливо в Україні, де свобода слова часто обмежується. Але чи це є правдою?
  • Інформація: Twitter - це джерело новин та інформації. У часи війни та політичної нестабільності доступ до достовірної інформації є життєво важливим. Але треба не забувати про Ботів які пишуть не достовірну інформацію...
  • Зв'язок: Твіттер дозволяє людям спілкуватися один з одним з усього світу. Це може бути особливо корисно для українців, які були змушені покинути свої домівки або шукають підтримки від інших.

В принципі "Х" залишився цікавою мережею для багатьох, люди, які роблять контент, залишилися саме тут і вносять лепту в розвиток своєї "затишненької", але Елон може закапати бізнес ідеями колишню Твіттер.

Багато блогерів клонувалися на нову соціальну мережу Threads і пробують тут розвинутися і розвивати свій форпост, і будуть готові покинути корабель, не надто жалкуючи про минуле, як на мене, Тредс швидко розвивається і може перерости "Х".

Мінуси платформи

Хоча Twitter може бути цінним інструментом для українців, важливо усвідомлювати й його недоліки:

  • Дезінформація та мова ворожнечі. Платформа часто використовується для поширення фейкових новин, пропаганди та мови ворожнечі.
  • Захопливість. Twitter розроблений таким чином, щоб бути максимально захоплюючим. Це може призвести до того, що люди витрачають на ньому занадто багато часу, що може негативно впливати на їхнє психічне здоров'я, продуктивність та стосунки з іншими людьми.
  • Кібербулінг. Twitter, як і будь-яка інша платформа соціальних мереж, може використовуватися для кібербулінгу. Важливо пам'ятати, що за словами, написаними в Інтернеті, стоїть реальна людина, і ставитися до інших з повагою.
  • Необхідність платити. Нова платна модель Twitter може зробити його недоступним для деяких людей. Це може призвести до того, що платформа стане менш різноманітною та репрезентативною, що може мати негативні наслідки для загального дискурсу.
  • Алгоритми та цензура. Алгоритми Twitter, які визначають, який контент бачать користувачі, можуть бути непрозорими та упередженими. Існує також ризик того, що Twitter буде використовуватися для цензури неугодних або непопулярних думок.

На останнє, хочу сказати - дуже дратує прокрутка стрічки постів, раніше гортали стрічку вниз, а тепер вгору, так сука, вгору. Може, і потрібно перелопатити доки, щоб налаштувати, я впевнений, що тут зробили по-своєму, хоча, може, і потрібно перебудовуватися і приймати зміни...

А те що точно є - часто зустрічається інформація від Ілона Маска.

Загалом, я думаю, що Twitter може стати цінним інструментом для українців. Це платформа, де люди можуть вільно висловлюватися, отримувати інформацію та зв'язуватися з іншими. Звичайно, важливо використовувати Twitter відповідально та бути обізнаним про його недоліки.

P.S. Я також хочу зазначити, що існує багато інших платформ соціальних мереж, які українці можуть використовувати. Важливо вибрати ті платформи, які найкраще відповідають вашим потребам та інтересам.

Відгуки

Отправить сообщение
Чтобы оставить отзыв под своим именем авторизируйтесь или войдите через социальную сеть
 
 
Думка авторів може збігатися з думкою адміністраторів. Всі права захищені. При використанні матеріалу із сайту - обов'язково вказувати джерело інформації. Ми не несемо відповідальності за зміст надісланих статей.