Новини технології /Програми /Колесико миші на Mac OS: Як настроїти його як у Windows

Колесико миші на Mac OS: Як настроїти його як у Windows

Привіт Котики, нарешті знову з вами, і сьогодні ми поговоримо про щось, що дратує багатьох користувачів Mac OS - колесико миші. Якщо ви звикли до звичайного скроллу в Windows, то перехід на Mac може здатися вам неприродним і незручним. І ось якось так я теж зіткнувся з цією проблемою.

Суть проблеми

На Mac використовуються різні типи мишей, і я зразу скажу, що я не є фанатом Magic Mouse. Не дивлячись на свою стильну зовнішність, вона викликає в мене дивний почуття, якби я тримав на долоні пристрій з іншої галактики. Тому я вирішив встановити мишку від стороннього виробника.

Проблема полягає в тому, що ці миші ведуть себе дивно на Mac. Швидке обертання колесика прокручує сторінки на цілі екрани, а повільне - рухається по одному пікселю. Як вам така навігація? Я відразу скажу, що мені з цим не було зручно.

Але, слава Богу, в інтернеті є рішення для кожної проблеми, навіть для цієї. І я знайшов декілька програм, які можуть допомогти мені налаштувати мишку так, як мені потрібно.

Steer Mouse

Перша програма, яку я спробував, називається Steer Mouse. В налаштуваннях можна вибрати поведінку колесика для вверх і вниз. Я, наприклад, встановив горизонтальну прокрутку на три рядки. Це було дещо краще, але я все ще не був повністю задоволений.

Smart Scroll Mac

Друга програма, яку я перевірив, - Smart Scroll Mac. Вона виявилася цікавішою і функціональнішою. Налаштування працюють однаково у всіх програмах. Власне кажучи, мені цікава лише перша вкладка, інші, мабуть, призначені для дуже вигадливих користувачів. Ось як я налаштував її і зараз користуюся.

SmoothMouse

Але я також виявив ще одну програму під назвою SmoothMouse. Вона відповідає не за прокручування, а за загальний рух курсора. Вона робить його схожим на Windows. Якщо вам більше подобається традиційний рух курсора, то це може бути для вас.

Висновки

Отже, я спробував декілька програм і знайшов для себе оптимальне рішення. Я задоволений тим, що можу налаштувати колесико миші так, щоб воно працювало так само, як на Windows. Тепер я можу комфортно користуватися Mac, не ламаючи голову над дивними налаштуваннями.

Але якщо ви вирішили користуватися Magic Mouse, то нічого страшного. Це просто моя особиста думка. Кожен має свої вподобання, і це чудово. Головне - знайти те, що працює для вас. Так що, якщо ви зустрінетеся з проблемою колесика миші на Mac, не втрачайте надію і спробуйте різні програми. Ви знайдете те, що потрібно, і зможете насолоджуватися своїм робочим процесом без непотрібних переживань.

Удачі вам у налаштуванні своєї миші і приємного користування Mac OS!

Відгуки

14 мая 2016, 16:47 Артем
Пригодилось. На хакинтоше так же работает
Отправить сообщение
Чтобы оставить отзыв под своим именем авторизируйтесь или войдите через социальную сеть
 
 
Думка авторів може збігатися з думкою адміністраторів. Всі права захищені. При використанні матеріалу із сайту - обов'язково вказувати джерело інформації. Ми не несемо відповідальності за зміст надісланих статей.